Facebook profil obce Hrádek

Vyhledávání

V tomto názvu je obsažena celková vnější přestavba Obecního úřadu včetně přilehlých parkovacích míst. Budova Obecního úřadu byla již zastaralá a všichni víme, v jakém žalostném stavu se nacházela včetně přilehlého prostranství. Proto jsme zažádali o finanční dotaci na Ministerstvo pro místní rozvoj. Naše žádost byla, díky dobře zpracovanému projektu, schválena a na tuto akci jsme dostali dotaci ve výši 1.556 000,-Kč, vlastní zdroje činí 785 000,-Kč. Celkové náklady na rekonstrukci OÚ tedy dosáhnou částky 2.341 000,-Kč.

Infocentrum je vybaveno informačním kioskem, který je zpřístupněn široké veřejnosti, turistům, cyklistům a slouží k informování o službách, ubytování, restauracích, vinných sklípcích, památkách aj.

Pro připomenutí nedávné historie a průběhu výstavby jsou následující fotografie. (Foto obec Hrádek)

Vinařské stezky

Vodáci